veb_1

Протягом липня-серпня 2021 року відбудеться низка вебінарів, присвячених питанням використання бібліографічних та повнотекстових баз даних, інструментів, які застосовуються для проведення наукових досліджень.

veb_2

Компанія Еlsevier проведе серію вебінарів (6, 20 липня та 3, 17 серпня) українською та англійською мовами у рамках проєкту «Літня академія Elsevier». На вебінарах будуть розглядатися питання роботи з базами даних ScienceDirect та Scopus, публікації результатів наукових досліджень, підготовці заявок для отримання грантового фінансування.

veb_3

Компанія Clarivate 6 та 8 липня пропонує вебінари українською мовою, які будуть стосуватися використання бази даних Web of Science, авторських ідентифікаторів Publons/ResercherID, ORCID та ін., а також оновленого інструменту Journal Citation Reports.

veb_4

До вебінарів можуть приєднатися науковці, викладачі, редактори та члени редколегій наукових видань, аспіранти і студенти, фахівці бібліотек. Для участі у вебінарах усім бажаючим необхідно зареєструватися. Детальна інформація: вебінари Еlsevier та вебінари Clarivate.

Пропонуємо всім зацікавленим особам приєднатися до вебінарів й отримати цікаві та корисні знання!

16237
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок