Студ конф 5

27 квітня 2017 року в університеті відбулася традиційна звітна конференція студентства Криворізького педагогічного. Тематикою доповідей пленарного засідання стали найактуальніші проблеми сучасного навчально-виховного процесу крізь призму наукового осмислення студентів факультетів дошкільної та технологічної освіти, української філології, іноземних мов, психолого-педагогічного факультету.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КДПУ Я. В. Шрамко, який підкреслив пріоритетне значення науки для успішної діяльності закладу вищої освіти, нагадав про участь студентів Криворізького педагогічного в науковому житті міста і країни, розповів про останні досягнення молодих науковців вишу.

Студ конф 3

Робота конференції розпочалась з церемонії нагородження за активну участь у науково-дослідницькій роботі. Цьогорічні кращі представники нашого студентства першими отримали брендові грамоти КДПУ.

На пленарному засіданні з доповідями виступили студентка IV курсу факультету дошкільної та технологічної освіти К. А. Байдалюк (науковий керівник – к.п.н., доцент Ю. С. Кулінка), студентки І курсу психолого-педагогічного факультету О. В. Гардаш (науковий керівник – к.п.н., доцент К. М. Бондар) та Є. І. Кузіна (науковий керівник – к.п.н., доцент І. М. Шаповал), студентка IV курсу факультету української філології І. В. Масляєва (науковий керівник – д.ф.н., професор Ж. В. Колоїз) та студентка IV курсу факультету іноземних мов Т.О.Прихожа (науковий керівник – к.п.н., доцент О. Б. Каневська).

Студ конф 2

Майбутні науковці у своїх доповідях торкнулися актуальних проблем сучасної шкільної дидактики, вікової психології, літературознавства та лінгвістики. Після завершення пленарного засідання роботу конференції було продовжено у форматі низки тематичних секцій.

студконф 27 04 17