конференція інформатики 28 04 17

27-28 квітня 2017 року на базі фізико-математичного факультету відбулася дводенна X Всеукраїнська науково-методична конференція «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті», присвячена 25-й річниці створення кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького педагогічного.

На пленарному засіданні були представлені доповіді докторів, кандидатів наук, професорів з різних куточків України та зарубіжжя, зокрема д.пед.н., проф. С.О.Семерікова («25 років кафедрі інформатики та прикладної математики: історія, сьогодення, перспективи розвитку»), д.т.н., проф. О.С.Зеленського («Досвід вивчення 3D-графіки в навчальному процесі») та ін.

ІТ конференція3

Порядком роботи другого дня конференції було передбачено засідання тематичних секцій «Комп’ютерне моделювання в освіті» (керівник – д.ф.-м.н., проф. В. М. Соловйов) та «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (керівник – д.пед.н., проф. С. О. Семеріков).

Учасники конференції – представники університетів Києва, Черкас, Дніпра, Запоріжжя та ін. регіонів України – обговорили актуальні питання автоматизованих систем управління, інформаційно-комунікаційних технологій, проблеми IT-освіти, зокрема професійної підготовки вчителів інформатики та математики  тощо.

У рамках конференції було проведено і майстер-клас з програмування мовою Java, екскурсію до авіаційної технічної бази Криворізького коледжу Національного авіаційного університету, а також Міжнародний семінар «Хмарні технології в освіті».

ІТ конференція4