200122 1

Науково-педагогічні працівники КДПУ завжди цікавляться можливостями для вдосконалення власних наукометричних показників. 20, 26 й 27 січня 2022 року о 16.15 усіх охочих запрошують взяти участь у нових вебінарах, присвячених роботі з EndNote і Web of Science.

Усі вебінари проводяться українською мовою та є безкоштовними; кожен із них триватиме одну годину. Зважаючи на великий інтерес до теми вебінару, який відбувся 13 січня, компанія Clarivate пропонує повтор онлайн-зустрічі з теми «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites». Цей вебінар відбудеться 20 січня; зареєструватися для участі можна за покликанням.

200122 1

На 26 січня заплановано вебінар, присвячений можливостям референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією, де присутні дізнаються про всі тонкощі використання цього потужного науково-допоміжного інструменту. Реєстрацію учасників уже відкрито.

200122 2

Якщо ви розпочинаєте знайомство з Web of Science або бажаєте дізнатися про всі зміни, що відбулися в новому інтерфейсі цієї платформи, долучайтеся до онлайн-демонстрації «Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше», яка відбудеться 27 січня, та отримайте корисні поради й відповіді на свої запитання. Реєстрація – за покликанням.

Нагадуємо, що для участі у вебінарах на платформі Webex необхідна сучасна операційна система й оновлена версія браузера. Участь осіб, які були присутні більш ніж 90% часу вебінару, буде засвідчено відповідними сертифікатами.

18149
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок