Протягом лютого поточного року триватиме нова серія безкоштовних україномовних вебінарів від компанії Clarivate. Усіх зацікавлених працівників і здобувачів освіти КДПУ запрошують приєднатися до цих актуальних онлайн-подій на платформі WEBEX.
Спікерка вебінарів, консультантка з регіональних рішень компанії Clarivate Ірина Тихонкова висвітлить питання роботи з Web of Science, розповість про патентні дані, доступні в Derwent Innovation Index, розгляне проблеми відкритого доступу й відкритої науки, зупиниться на можливостях і функціях Publons та ORCID. Кожен вебінар триватиме одну годину.
Дати й час проведення, детальні тези й тематику майбутніх вебінарів подано на сторінці бібліотеки. Нагадуємо, що платформа WEBEX не працює на ОС Windows XP. Учасники вебінарів, які будуть присутні на онлайн-зустрічі 90% часу, отримають відповідні електронні сертифікати.