1

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість взяти участь в анонімному опитуванні щодо управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні.

Опитування «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти» МОН проводить спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України. Взяти участь в опитуванні можна за посиланням https://forms.gle/wuLxhTDDVqm5yuJZ6. Респондентами мають стати особи, які займалися організацією наукових заходів чи безпосередньо були організаторами конференцій. Бажана кількість респондентів від закладу/установи – до 30 осіб. Опитування триватиме до 30 серпня 2022 року включно на умовах повної анонімності.

2

Пропоноване опитування надасть змогу врахувати необхідні метадані для реєстрації наукових заходів в Україні, а також створення відповідних інструментів для учасників та провайдерів наукових заходів неформальної та інформальної освіти. Отримані відповіді за результатами опитування будуть враховані під час розробки модулю Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS), який допоможе уніфікувати збір інформації на одній платформі про наукові заходи, автоматизувати процес реєстрації заходів, забезпечити доступ для широкого загалу науковців до інформації щодо наукових заходів в Україні, популяризувати наукові заходи на міжнародному рівні, а також надасть можливість отримати інформацію про кожного провайдера заходу неформальної та інформальної освіти, що убезпечить науковців від участі в недоброчесних наукових заходах.

3

Основні принципи розробки Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS) оприлюднено на сторінці https://dntb.gov.ua/in-progress-projects/urisinfo. За додатковою інформацією можна звертатися до завідувача відділу наукових досліджень та цифровізації ДНТБ України Аугунас Сабіни за електронною адресою [email protected].

19739
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31