img7

23 травня 2023 року відбулася звітна наукова конференція студентів за 2022/23 навчальний рік, на якій здобувачі вищої освіти ділилися результатами своїх досліджень.

img8

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, який підкреслив важливість наукових пошуків здобувачів вищої освіти. Попри умови воєнного стану, Криворізький педагогічний продовжує брати активну участь у різноманітних наукових заходах.

img12

Модератором онлайн-зустрічі була проректор з наукової роботи, професор кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання В. А. Гаманюк.img14

Перед початком пленарного засідання відбулося нагородження здобувачів вищої освіти за високі досягнення в навчальній та науковій роботі.

img18

Відповідно до порядку денного на конференції було представлено три доповіді: «Соціолінгвістичний аспект досліджень Олександра Потебні» (доповідач: Д. Решетніков, ІІІ курс факультету української філології), «Програма міжнародного обміну Erasmus+ як освітні можливості для майбутнього дизайнера» (доповідач: В. Цилінська, IV курс факультету мистецтв), «Повернення. Актуальні питання сучасної України: переселенці та реінтеграція тимчасово окупованих територій» (доповідач: Р. Горбунов, ІІІ курс факультету географії, туризму та історії).

img21

Виступи студентів були змістовними й науково обґрунтованими. Після доповідей присутні долучалися до обговорення; це засвідчило інтерес учасників конференції до тематики представлених результатів досліджень.

img22

Криворізький педагогічний вітає здобувачів вищої освіти з вагомими академічними досягненнями
та зичить нових звершень у царині наукового пізнання!