asp191018 3

19 жовтня 2018 року в конференц-залі головного корпусу відбувся науковий семінар-презентація результатів наукових досліджень аспірантів-випускників 2018 року. На заході були присутні аспіранти першого – третього курсів, студенти і викладачі педагогічного.

 asp191018 5

Така форма роботи є традиційною для нашого університету. Аспіранти третього курсу навчання в межах цього заходу презентували свої наукові здобутки та напрацювання дисертаційної роботи. Загалом перед аудиторією результати власної роботи висвітлили 5 випускників третього освітньо-наукового рівня вищої освіти.

asp191018 1

«Аспіранти-випускники звітують за результати своєї виконаної роботи, готують мультимедійні презентації з їхнього наукового дослідження. Цей випуск цікавий тим, що це востаннє ми випускаємо кандидатів педагогічних наук. Вже наступного року будуть випускатися доктори філософії. Присутність на семінарі корисна і для аспірантів першого і другого курсу тому, що вони мають змогу повчитися у тих, хто іде перед ними», –  наголосила проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор В. А. Гаманюк.

asp191018 4

Дисертаційні наробітки були представлені з різних освітніх галузей залежно від того, на яких спеціальностях навчалися випускники. Під час семінарського засідання був чітко встановлений регламент  – 10 хвилин. Кожному доповідачу необхідно було за цей час ґрунтовно розкрити зміст свого наукового дослідження. Для кращого сприйняття інформації майбутні науковці використовували комп’ютерні технології, схематичні зображення, фрагменти відеофільмів. Після закінчення свого виступу в аудиторії розпочався «дискусійний клуб», де кожен охочий зміг поставити проблемне запитання в межах теми, що була прослухана.

asp191018 2

Загалом семінар-презентація пройшов на дуже високому рівні. Випускники-аспіранти продемонстрували, що час навчання в аспірантурі буде дуже плідним для їх становлення як науковців і майбутніх викладачів вищої школи. 

Бажаємо творчої наснаги, успіхів і вдалого захисту дисертаційних робіт!

5867
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок