lecture271118 1

Упродовж трьох днів, з 21 по 23 листопада 2018 року, для студентів ІІ курсу філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор філософських наук, професор Я. В. Шрамко прочитав цикл лекцій з окремих розділів сучасної логіки.

Такі лекції відбуваються в межах загального курсу з логіки, починаючи з 2012 року, та стали можливі завдяки плідній науковій співпраці кафедри філософії нашого університету з філософським факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За європейською практикою на запрошення кафедри логіки філософського факультету Я. В. Шрамко читає студентам цикл лекцій з актуальних проблем логічної науки.

lecture271118 3

«Такі форми наукової та навчальної співпраці є дуже перспективними. Вони цікаві для всіх, хто бере в цьому участь. Для мене це гарна можливість поспілкуватися зі студентами й колегами найкращого філософського факультету нашої країни, обговорити сучасні тенденції розвитку логічної науки. Думаю, студентам й викладачам кафедри логіки також цікава така співпраця, адже ми можемо спільно розвивати нашу наукову галузь», – підсумовує важливість наукової співпраці між університетами Я. В. Шрамко, неодноразовий лауреат дослідницьких стипендій для здійснення наукових проектів з логіки в провідних університетах різних країн світу (Франція, Німеччина, Швеція, США).

lecture271118 2

Цього разу студенти мали нагоду прослухати чотири лекції з теми «Сучасні багатозначні логіки». У них лектор зокрема зупинився на застосуванні напрямків багатозначної логіки в сучасних інформаційних системах і розглянув 4-значну логіку, яка є найбільш застосованою в міркуваннях, які здійснюють комп’ютерні системи, зокрема системи штучного інтелекту.

lecture271118 4

Завідувач кафедри логіки, доктор філософських наук, професор І. В. Хоменко на своїй сторінці у фейсбук розповідає: «ФБ нагадав, що два роки тому Ярослав Шрамко читав у КНУ імені Шевченка лекції з принципу дуальності в логіці та філософії. А на тому тижні були лекції з багатозначної логіки! Кожного року о цій порі Ярослав Шрамко в нашому університеті. Кожного року тематика лекцій змінюється. Кожного року аншлаг на його лекціях. Можна вже сказати, що ця щорічна подія вже стала традицією кафедри логіки!».

Бажаємо всім учасникам – студентам і викладачам – подальшої плідної співпраці та наукових звершень!


 

6280
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок