ojs220219 2

22 лютого 2019 року відбулася нарада з питань функціонування платформи Open Journal System за участі проректора з наукової роботи, редакторів фахових наукових видань КДПУ, фахівців видавничого центру й бібліотеки університету.

На нараді обговорили актуальні проблеми й перспективи вдосконалення роботи на базі платформи OJS, технічні питання реалізації функцій цієї системи. Учасники наради наголосили на необхідності рецензування статей, що подаються до фахових наукових видань університету, обговорили вимоги до структурних елементів і оформлення цих електронних ресурсів.

ojs220219 3

Присутні визначили функції редакційних колегій видань, окреслили обов’язки фахівців видавничого центру, обговорили питання узгодження верстки з авторами статей, остаточної коректури, технічних можливостей рецензування на базі платформи OJS. Було визначено й певні проблеми цієї системи – зокрема, відсутність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, мовної локалізації тощо.

ojs220219 1

Учасники наради приділили окрему увагу питанням структури статей, що подаються для публікації у фахових наукових виданнях університету, обговорили зміст відомостей про автора, наголосили на пріоритетності дотримання вимог академічної доброчесності.

«До 15 березня поточного року необхідно розробити чітку структуру електронного наукового журналу», - наголосила проректор з наукової роботи КДПУ, проф. В. А. Гаманюк. Робота над удосконаленням платформи фахових наукових видань університету триває. Якісні електронні видання КДПУ, розміщені на сучасній технологічній базі, сприятимуть підвищенню наукового авторитету нашого закладу вищої освіти, забезпечать високі місця в українських і міжнародних рейтингах.