conf010319 2

1 березня 2019 року викладачі Криворізького педагогічного взяли участь у щорічній звітній науковій конференції. Результати досліджень за 2018 рік було представлено у низці доповідей на пленарному засіданні та під час роботи тематичних секцій.

conf010319 20

Проректор з наукової роботи, проф. В. А. Гаманюк привітала учасників конференції, подякувала науково-педагогічним працівникам, які мають суттєві здобутки у звітному році, відзначила збільшення публікаційноі активності й наукометричних показників університету.

conf010319 26

«Щорічні звітні конференції є дуже позитивною традицією нашого університету: долучаючись до наукової діяльності власної кафедри, важливо дізнаватися й про здобутки колег з інших структурних підрозділів», - наголосив у вступному слові ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко.

Робота конференції розпочалась з урочистостей – було оголошено накази про нагородження науково-педагогічних працівників за вагомі результати наукової роботи, а також подяки за плідну науково-дослідницьку роботу у 2018 році.

conf010319 37

На пленарному засіданні було представлено доповіді з філологічних, педагогічних і технічних наук. Завідувач кафедри української та світової літератур, к. ф. н., доц. Н. Г. Мельник окреслила напрямки наукової роботи кафедри, наголосила на важливості вивчення гастрономічного дискурсу сучасного літературного процесу й запропонувала до уваги учасників конференції аналіз есею відомого українського поета й прозаїка К. В. Москальця «Воскресіння чаю», присвяченого особливим духовним сенсам дружнього чаювання.

conf010319 41

Д. п. н., доц. кафедри педагогіки та методики технологічної освіти С. Л. Кучер у своїй доповіді наголосила на необхідності залучення майбутніх учителів технологій до неперервної дизайн-підготовки, детально висвітлила шляхи здобуття дизайн-технологічної компетентності, продемонструвала результати практичної роботи в процесі підготовки фахівців технологічної освіти.

conf010319 52

У доповіді «Робототехніка як сучасний цифровий напрямок розвитку суспільства» к. п. н., доц. кафедри інформатики та прикладної математики Н. А. Хараджян розповіла про основні технологічні тренди сучасного суспільства, місце й значення робототехніки серед актуальних напрямків наукових розробок в царині ІТ, висвітлила перспективи розвитку STEM-освіти.

Після завершення пленарного засідання робота конференції продовжилась у тематичних секціях.

7083
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок