dist ztd 1

Незважаючи на карантин, освітній процес у Криворізькому педагогічному триває. Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання підготувала для своїх студентів цікаві форми роботи.

Дистанційне навчання – це оптимальна альтернатива, яка дозволяє продовжувати освітню діяльність в умовах карантину. Кожен викладач кафедри добирає зручний для обох сторін спосіб взаємодії.

dist ztd 1

Найпоширенішою платформою для інтерактивної освіти залишається Moodle. Здобувачам вищої освіти потрібно авторизуватися для того, щоб успішно виконати поставлені завдання.

Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання виявила креативність, опублікувавши більшість матеріалів для опрацювання на своєму тематичному сайті. Студенти отримали детальну інструкцію щодо виконання завдань.

dist ztd 2

Крім цього, викладачами кафедри передбачені такі форми роботи студентів, як виконання індивідуальних методичних проєктів, розробка технологічних карток, підготовка обладнання, інструментів і матеріалів для виконання залікового виробу тощо.

Дистанційне навчання – самоорганізація та самоактуалізація знань!

Травень 2024