dist music 1

Прес-центр продовжує вас інформувати про організацію дистанційного навчання. Кафедра музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки знайшла свої підходи до вирішення цього питання.

dist music 2

На сайті кафедри в розділі «Навчально-методичні матеріалі» подано завдання для дистанційного опрацювання з кожної конкретної дисципліни. Завдання містять активні посилання на першоджерела, які допоможуть студентам опанувати матеріал. Електронне листування забезпечує контроль своєчасного виконання завдань.

dist music 1

Викладачі кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки взяли на озброєння індивідуально-групові консультації через різні платформи – Skype, Viber, Telegram, Instagram. Така оперативність дає змогу підтримувати ритм роботи, притаманний очному навчанню.

dist music 2

Сучасні технології дають великі можливості для вивчення нового. Викладачі, кожен з окремої дисципліни, створили добірки тематичних відеоматеріалів, рекомендованих для перегляду. Молодь може у будь-який зручний час ознайомитися з ними на каналах YouTube.

10787
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок