quest history 20 1

Попри особливості роботи під час карантину, у Криворізькому педагогічному не полишають підготовку до святкування ювілею університету. Як ми повідомляли раніше, кафедра історії України та правознавства у співпраці з музеєм історії КДПУ запросила студентську та учнівську молодь взяти участь в історичному квесті до 90-ї річниці Криворізького педагогічного.

Для участі у квесті для школярів зареєструвалися 35 шанувальників історичних розвідок, які навчаються в сімох закладах середньої освіти Криворіжжя. Із завданнями впоралися десятеро найдопитливіших знавців історії провідного педагогічного ЗВО: представники Криворізької гімназії № 127, Іскрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 59, Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 і Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді.

quest history 20 1

Переможцями учнівського квесту стали:

I місце – Тетяна Єфімова (Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді);
II місце – Сергій Коваленко (Криворізька гімназія № 127);
III місце – Ігор Красуля (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 114).

quest history 20 2

«Переможниця, яка, до речі, неодноразово брала участь у наших дистанційних квестах, є вихованкою двох випускниць КДПУ: Ганни Клімової – учительки історії Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді й Тетяни Баранько, яка працює в Іскрівській школі», – розповіла зав. кафедри історії України та правознавства, канд. істор. наук, доц. Н. А. Печеніна.

20 квітня 2020 року визначилися й переможці історичного квесту серед здобувачів вищої освіти. Ними стали:

II місцеОлена Рижанкова (факультет української філології) і Сергій Корнієнко (факультет географії, туризму та історії);
III місце – Уляна Корсун і Анастасія Мирик (фізико-математичний факультет).

quest history 20 3

Після завершення карантину призери будуть запрошені до КДПУ для участі в урочистій церемонії нагородження.

Організатори квесту вітають переможців та вдячні всім,
хто приєднався до цікавого історичного випробування!
Травень 2024