рейтинг1

Криворізький педагогічний приділяє велику увагу інформуванню майбутніх абітурієнтів. Зручним і надійним джерелом відомостей для вступників є рейтинги закладів вищої освіти.

рейтинг2

Одним із таких рейтингів є U-Multirank — незалежний міжнародний проєкт, орієнтований на користувача. Він вирізняється багатовимірним підходом до складання рейтингів закладів вищої освіти, не обмежуючись лише оцінкою їх наукових результатів. Платформа бере до уваги різні аспекти діяльності ЗВО: освітній процес, дослідження на базі закладу, трансфер знань, орієнтацію на міжнародне співробітництво, регіональну взаємодію.

Проєкт U-Multirank реалізується за підтримки European Commission Erasmus+ дослідницькими центрами ЄС - Centre for Higher Education Policy Studies (CHEPS) at University of Twente, Centre for Higher Education (CHE), Centre for Science and Technology Studies (CWTS) at Universiteit Leiden / Leiden University та Fundación CYD.

рейтинг3

За даними U-Multirank Криворізький державний педагогічний університет посідає 34 місце серед 76 українських закладів вищої освіти й 3 місце — серед педагогічних ЗВО країни, які увійшли до цього престижного рейтингу.

рейтинг4

Загальний профіль КДПУ демонструє високі результати за різними аспектами діяльності університету. Найвищу оцінку отримали показники працевлаштування бакалаврів у регіоні, публікаційна активність викладачів і результати в галузі мистецтва.

Університет продовжує працювати над гармонійним розвитком усіх напрямів своєї діяльності як базового педагогічного ЗВО Дніпропетровщини. Запрошуємо до спільної праці для майбутнього української освіти!