m praktyka

Криворізький державний педагогічний університет здійснює якісну підготовку здобувачів вищої освіти відповідно до всіх освітніх стандартів. Уже з понеділка, 21 вересня 2020 року, магістранти ІІ року навчання всіх спеціальностей вирушають на свою фінальну виробничу педагогічну практику.

m praktyka 1

Головною метою виробничої практики є закріплення, поглиблення й систематизація здобутих на попередніх етапах навчання професійних компетенцій студентів і творче відтворення їх у практичній діяльності. Виробнича практика магістрантів відбуватиметься у закладах дошкільної та/або середньої освіти, залежно від напрямку підготовки.

m praktyka 2

Магістранти – це досвідчені студенти, які вже мають перші документи про вищу освіту – дипломи бакалаврів. Саме завдяки цьому переважна більшість магістрантів є офіційно працевлаштованими співробітниками закладів освіти. Криворізький педагогічний врахував цей аспект і дозволив таким здобувачам вищої освіти, за наявності клопотання, проходити виробничу практику за місцем роботи.

m praktyka 3

Варто зазначити, що протягом поточного тижня на різних факультетах відбуваються ознайомчі конференції з виробничої практики. Відповідальні особи, які займаються організацією практичної діяльності на факультетах, окреслюють головні завдання фінальної практики, повідомляють про терміни її проходження, виокремлюють основні вимоги, відповідно до яких здійснюється оцінювання здобувачів вищої освіти.

Криворізький педагогічний бажає нашим магістрантам успішного проходження виробничої практики!