img23

У Криворізькому педагогічному розпочалася зимова сесія. Усі здобувачі вищої освіти почали активно готуватися й складати перші екзамени. Тим часом магістранти ІІ року навчання востаннє презентують свої наукові доробки. Прес-центр дізнавався подробиці.

img42

Другий (магістерський) рівень підготовки передбачає формування у здобувачів вищої освіти наукової компетентності. Ключовою формою діяльності, яка розкриває весь дослідницький потенціал майбутніх фахівців, є написання випускної дипломної роботи.

img43

Протягом трьох навчальних семестрів магістранти ІІ року навчання працювали над своїми науковими проєктами. Разом із науковими керівниками вони вибудовували траєкторію подальшого розвитку дослідження, визначали його новизну й актуальність і підвищували свій науковий статус на різноманітних конференціях і семінарах.

img51

Фінальним випробуванням, яке безпосередньо визначило успішність проведеного експерименту, став захист кваліфікаційної роботи. Протягом тижня студенти різних спеціальностей демонстрували свої перші значущі результати наукових досліджень.

img57

Критерії оцінювання робіт на всіх факультетах були приблизно однаковими. Особливу увагу звертали на змістовність, повноту розкриття теми, дотримання принципу академічної доброчесності, вільне володіння матеріалом тощо. На захисті магістерських робіт усі здобувачі вищої освіти отримали позитивну оцінку, що свідчить про відповідність їх рівня підготовки присвоєному освітньому ступеню «магістр».

img62

Криворізький педагогічний пишається своїми випускниками
й бажає всім успіхів у професійному житті!