img32

Практична підготовка студентів є невіддільною складовою освітнього процесу. Проходження практики дає змогу опанувати всі необхідні навички для майбутньої професії. Задля її успішного перебігу на факультетах було проведено настановні конференції.

img33

Відповідно до навчального плану освітніх програм, четвертокурсники всіх спеціальностей повинні пройти практичну підготовку в закладах загальної та/або дошкільної освіти. Ця практика надзвичайно важлива, адже вона є останньою на освітньо-кваліфікаційному рівні та має вже виробничий характер.

img44

Форму проведення настановної конференції обирав професорсько-викладацький склад кожного факультету; перевагу надавали дистанційному формату. Викладачі кафедри фізики та методики її навчання проявили свою винахідливість, організувавши очно-дистанційний формат із дотриманням усіх карантинних норм.

img45

На зустрічах здобувачі вищої освіти знайомилися з ключовими положеннями практики, виокремлювали її основні завдання й дізнавалися терміни проведення, правила ведення й кінцеві терміни подання документації. Крім цього, студенти отримали професійні поради щодо організації роботи вчителя (вихователя) і класного керівника.

Криворізький педагогічний бажає нашим бакалаврантам вдалого проходження практики
й успіхів у професійному вдосконаленні!