11 02 2021 3

На базі Криворізького педагогічного вже не перший рік функціонує Центр доуніверситетської та післядипломної освіти, який надає широкий спектр освітніх послуг. Однією з таких послуг є навчання та вдосконалення мовних навичок у Мовному центрі КДПУ.

11 02 2021 3

Центр доуніверситетської та післядипломної освіти сприяє наданню освітніх послуг у сфері доуніверситетської, післядипломної та неформальної освіти в будь-яких формах та видах; упроваджує сертифікаційні курси, сертифікатні програми, короткострокові освітні програми й проєкти (у тому числі тренінги, вебінари, майстер-класи, семінари тощо). Головними напрямками його діяльності є: підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання, курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, гурткова робота з робототехніки, секція зі скелелазіння й курси мовної підготовки.

11 02 2021 3

«Ми організовуємо ефективний освітній процес, залучаємо до нього висококваліфікованих фахівців і спеціалістів у галузях знань, які відповідають основним напрямам підготовки слухачів. Зокрема, на базі факультету іноземних мов були започатковані курси іноземних мов задля вивчення англійської, німецької, польської, французької від початкового рівня А1 до С1. Головним завданням курсів є різнорівневе та довготривале навчання іноземних мов відповідно до потреб слухачів», – наголошує начальниця ЦДПО Г. Г. Останіна.

11 02 2021 3

Основною метою курсів мовної підготовки є опанування слухачами відповідного рівня мовленнєвої та комунікативної спроможності для вільного використання мови в різних сферах діяльності, здатності відтворювати мову на письмі, розуміти на слух і підтримувати розмову. Цільова аудиторія курсів є досить широкою: вона охоплює сегмент здобувачів вищої освіти I-V курсів, аспірантів, співробітників університету, а також усіх зацікавлених у вдосконаленні володіння іноземною мовою.

11 02 2021 3

Мовний центр КДПУ відносно молодий: він розпочав свою роботу з 11 липня 2019 року. Незважаючи на це, він уже може пишатися першими успіхами своїх випускників, які отримали сертифікати про завершення курсів підготовки. Вручені документи засвідчують належний рівень володіння іноземною мовою; проте варто пам’ятати, що отримані навички потребують постійної підтримки за допомогою мовної практики.

Бажаємо всім охочим удосконалити власні мовленнєві компетенції
успішного опанування тонкощів іноземних мов!