img21

Характерною особливістю Криворізького педагогічного є здатність до постійного самовдосконалення. Днями, 17-18 березня 2021 року, викладачі різних факультетів доєдналися до форуму «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті».

img22

Цей форум став другим заходом у межах Програми вдосконалення викладання у вищій освіті нашої країни. Він проводився за підтримки Британської Ради в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

img43

Головна мета цього івенту полягає у сприянні обміну кращими практиками та фаховому обговоренню питань удосконалення викладання й навчання в українській вищій освіті. Програма передбачає розкриття цілої низки актуальних питань, серед яких професійний розвиток викладачів, трансформація освітнього процесу, студентоцентризм, інструменти ефективного впливу, практика Великої Британії тощо.

img44

Представники КДПУ не тільки сприймали інформацію спікерів, а й брали активну участь у коментуванні, проходили опитування, висловлювали власну думку й висували свої пропозиції. Така активність є надзвичайно важливою для плідної роботи на форумі; вона свідчить про зацікавленість викладачів у самовдосконаленні.

img68

Дводенний інтенсив на прикладі кейсів показав можливості ефективної дистанційної взаємодії. Заклади вищої освіти поділилися своїм досвідом впровадження онлайн-технологій в освітній процес. На форумі була представлена й реальна думка студентства, яка допомогла визначити вектор подальшого напрямку покращення викладацько-студентської взаємодії.