myz_1

З 8 по 18 червня 2021 року на базі музично-хореграфічного відділення факультету мистецтв відбувалися державні іспити за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Подробиці дізнавався прес-центр.

myz_2

Атестація бакалаврів музичного мистецтва – це обов’язковий компонент підготовки майбутніх спеціалістів. Фахові випробування на заочному відділенні, як і в минулі роки, проводилися у формі комплексного екзамену з музичного мистецтва та методики музичного виховання.

myz_3

На денному відділенні бакалаври складали два екзамени відповідно до навчальних планів: комплексний іспит із музичної освіти і художньої культури та кваліфікаційний екзамен із музичного виконавства та методики музичного навчання.

myz_4

Кожен екзаменаційний білет складався з декількох  блоків: історії музики, методики музичного навчання, художньої культури. Логічним продовженням теоретичного компоненту іспиту стали практичні випробування, на яких студенти денного відділення продемонстрували  високий рівень володіння методикою проведення шкільного уроку музичного мистецтва, вміння розкривати тему уроку з ілюстрацією вокального та інструментального творів у власному виконанні.

myz_5

«Результати підсумкової атестації  в цілому засвідчили високий та достатній рівні професійної теоретично-практичної підготовки студентів у сфері музично-виконавської діяльності з опануванням музичного інструменту, хоровим диригуванням та постановкою голосу», – прокоментувала результати екзаменів кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Е.О. Кокарева.

Криворізький педагогічний вітає бакалаврів і бажає успіхів у професійній діяльності!