graf_117-18 червня 2021 року серед студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбувся захист кваліфікаційного проєкту, який був організований на базі виставкової зали нашого міста й у факультетських аудиторіях. У своїх роботах студенти систематизували набуті знання, вміння та навички, отримані під час теоретичного і практичного навчання.

graf_2

Кваліфікаційний проєкт мав на меті створення студентами індивідуальної розробки відповідно до вимог стандартів вищої освіти. Виконання роботи передбачало демонстрацію здатності розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у галузі дизайну, що характеризувалися комплексністю та невизначеністю умов, які передбачали застосування певних теорій та методів дизайну.
graf_3

Здобувачі вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 022 Дизайн, виконували фінальний проєкт у різних художніх напрямках. Кожна робота складалася з обов’язкових компонентів таких як: текстова, графічна (ілюстративна) частина роботи  та робота в матеріалі.

graf_4

Серед робіт студентів були представлені дизайн-проєкти оформлення головного корпусу КДПУ, його аудиторій, рекламні ролики, присвячені кафедрам університету, колекції одягу тощо.

graf_5

Кожна з презентованих робіт знайшла позитивний відгук від членів екзаменаційної комісії, як результат – студенти отримали кваліфікацію  бакалаврів дизайну за спеціалізацією «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу», дизайнер (художник-конструктор).

Криворізький педагогічний бажає всім випускникам успіхів у подальшому професійному житті!

Травень 2024