chel_1

Кожного року магістранти всіх факультетів Криворізького педагогічного проходять виробничу педагогічну практику у приймальній комісії. Не став виключенням і 2021 рік: вже друга група здобувачів вищої освіти приступила до виконання покладених на них обов’язків.

chel_2

Із 8 по 14  липня 2021 року магістранти спеціальностей 014 Середня освіта (Фізика) та 014 Середня освіта (Інформатика) сумлінно виконували всі завдання керівників практики. Вони зустрічали абітурієнтів та їх батьків у вестибулі головного корпусу, супроводжували їх до 130 аудиторії, допомагали у реєстрації електронних кабінетів, виконували всі розпорядження відповідального секретаря приймальної комісії та її заступників.

chel_3

Після закінчення виробничої практики всі магістранти звітували перед керівництвом і надавали відеозвіти, в яких, із притаманним молоді гумором, висвітлювали всі події робочого тижня. Цього разу здобувачі розподілилися на дві групи й з самого першого дня практики розпочали міркувати над своїми звітами.

chel_4

Кожен мав своє завдання: у групах були й сценаристи і режисери, оператори й монтажери, й, звісно, актори. Але загальні концепції обговорювалися колегіально. Цікавий відеоконтент, в якому розповідається про очікування і реальність кожного дня магістрантів, про цікавий досвід і набуті вміння, не тільки презентує молодь Криворізького педагогічного як свідому і відповідальну, а й розкриває їхні таланти!

chel_5

Щоб переконатися в цьому пропонуємо скласти свою думку щодо відеозвітів магістрантів й насолодитися переглядом. Побачити картини можна за покликанням:

,

.

16313
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок