summer camps 2021 1

Студенти ІІІ курсу спеціальностей 014 Середня освіта (за напрямками), 013 Початкова освіта й 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування) традиційно проходять літню педагогічну виробничу практику. Прес-центр дізнавався подробиці.

summer camps 2021 2

Цього року студентам було запропоновано три бази для проходження літньої виробничої практики: на пришкільних майданчиках, у пришкільних та заміських таборах. Кожен, відповідно до своїх інтересів, обирав собі варіант до вподоби.

summer camps 2021 3

Криворізький педагогічний тісно співпрацює з різними закладами освіти й установами, серед яких КНВК № 35 «Імпульс», КЗШ № 78, КЗШ № 68, Станція юних натуралістів Покровського району, дитячі оздоровчі табори «Парус», «Буревісник», «Факел», «Голубе полум’я», «Зміна». У цьому році свої двері для наших студентів відкрили два табори: морський «Орленок» і лісний табір «Зоряний».

summer camps 2021 4

Виробнича практика студентів за термінами прирівнюється до кількості днів у табірній зміні. У середньому це 14-18 календарних днів. Здобувачі вищої освіти стають до роботи о 8.00 і працюють до 22.00 у якості вожатих і за індивідуальним графіком на посаді керівника гуртка.

summer camps 2021 5

Головне завдання практикантів – правильно спланувати й організувати дозвілля дітей шкільного віку. Результати своєї діяльності молодь фіксує в щоденниках спостережень, а згодом завантажує оформлену документацію до СУЕНК КДПУ.

16352
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок