img31

Вступна кампанія добігла свого екватора, а отже, літня практика магістрантів триває. Надійні помічники фахівців приймальної комісії сумлінно виконують покладені на них обов’язки та не забувають про креативний підхід до роботи, створюючи оригінальні відеозвіти.

Із 22 по 28 липня 2021 року виробничу практику проходили магістранти спеціальностей 014 Середня освіта (Англійська мова та література) й 014 Середня освіта (Німецька мова та література) факультету іноземних мов і спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) факультету мистецтв.

img32

Майбутні магістри ФІМ створили яскраву візуалізацію спогадів випускника Криворізького педагогічного про вступ на факультет іноземних мов, який виявився початком історії великого успіху. На кожному етапі цього «квесту» здобувачу освіти допомагали компетентні та привітні співробітниці приймальної комісії – магістрантки факультету іноземних мов. Абітурієнт отримав усю потрібну інформацію: від орієнтування в приміщенні головного корпусу alma mater до тонкощів користування необхідними електронними системами.

img54

Магістранти-митці створили оригінальний ролик – відеозвіт, насичений чудовими мелодіями та атмосферою творчості, притаманною музично-хореографічному відділенню. Відео розповідає про важливі завдання, які виконували здобувачі вищої освіти під час виробничої практики: формування послідовності творчих конкурсних виступів абітурієнтів, підготовку концертного залу, інші деталі організації проведення творчих конкурсів. У динамічному відеодайджесті глядачі побачать і фрагменти виступів майбутніх студентів факультету мистецтв, почують їх виконання інструментальних і вокальних творів.

Переглянути відеозвіти магістрантів можна на офіційному YouTube-каналі Криворізького педагогічного.