281121 1

Практична підготовка є обов’язковим компонентом освітньої програми для здобуття певного освітнього рівня. Наразі добігла свого логічного завершення виробнича педагогічна практика магістрантів, що складалася з декількох етапів: підготовчого, ознайомлювального, основного й підсумкового.

281121 2

Із 8 по 28 листопада 2021 року магістранти ІІ року навчання проходили педагогічну практику на базі Криворізького педагогічного. Її метою стало забезпечення підготовки магістрантів до професійної освітньої діяльності викладача вищої школи.

281121 3

Протягом трьох тижнів магістранти відвідували та аналізували заняття, які проводили керівники практики та їх колеги-практиканти; проводили навчальні заняття різних типів; допомагали викладачам у керівництві самостійною роботою студентів; добирали та оформлювали дидактичний матеріал із навчальних дисциплін; брали участь в організації та проведенні виховних заходів на факультетах та в окремих академічних групах; виконували завдання з психології.

281121 4

На підсумковому етапі практики магістранти узагальнили отримані результати, здійснили остаточне оформлення необхідної документації та завантажили її на платформу Moodle. Днями магістранти візьмуть участь у підсумковій конференції, де звітуватимуть про виконання програми практики та індивідуального плану.

Вітаємо наших магістрантів з успішним завершенням усіх етапів виробничої практики!

17626
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок