060522 1

У складних умовах воєнного стану Криворізький педагогічний продовжує функціонувати. Щорічно наш заклад бере участь у всеукраїнських STEM-заходах, і 2022 рік не став винятком.

Одним із пріоритетних напрямків, за яким працює Криворізький педагогічний, є розвиток STEM-освіти. Про це свідчить діяльність STEM-центру нашого університету, який має на меті популяризацію STEM-освіти й активізацію її впровадження в різних освітніх ланках. Кожної весни проходить Всеукраїнський STEM-тиждень, який об’єднує різноманітні освітні заклади з метою популяризації STEM-освіти. З об’єктивних причин цього року було ухвалено рішення не обмежуватися загальною тематикою.

060522 2

Програма тижневого STEM-інтенсиву передбачала проведення освітніх заходів «День науки», «Проєктно-дослідна діяльність – крок до пізнання світу», «STEM-професії – наше майбутнє». Цільовою аудиторією події стали учні загальноосвітніх закладів нашого міста. Організатором і куратором цього івенту з боку нашого університету виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики її навчання, керівник STEM-центру КДПУ Н. А. Хараджян.

060522 1

Протягом декількох днів викладачі Криворізького педагогічного проводили різноманітні уроки-практикуми й уроки-дослідження, зокрема на такі теми: «Фрактальна геометрія в STEM-проєктах», «Задачі оптимізації в STEM-проєктах» (завідувач кафедри математики та методики її навчання, кандидат педагогічних наук, доцент Д. Є. Бобилєв); «STEM + фізика = майбутнє» (кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та методики її навчання С. Л. Мальченко); «STEM поруч з нами» (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики її навчання Н. А. Хараджян); «Контракція. Коли 2+2≠4» (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хімії та методики її навчання П. П. Нечипуренко).

060522 2

Заняття вийшли дуже пізнавальними, а головне – відкрили для допитливих учнів нові дивовижні цікавинки зі світу STEM-науки. Викладачі нашої альма-матер наочно, за допомогою комп’ютерних технологій, продемонстрували практичні підтвердження представлених наукових теорій.

Дякуємо всім причетним і чекаємо на юних дослідників у стінах КДПУ!

19153
Травень 2024