29 червня 2022 року відбулася настановча конференція магістрантів із керівниками практик щодо особливостей організації й проведення виробничої практики в приймальній комісії. Подробиці дізнався прес-центр.

img6

Попри воєнний стан у країні, Криворізький педагогічний прагне забезпечувати якісну освіту для своїх здобувачів. Проходження виробничої практики є одним із головних компонентів вищезгаданого процесу.

img7

Керівник практики, ст. викладач кафедри української мови Л. С. Цоуфал детально розповіла про терміни проходження практики, закцентувала на основних аспектах цьогорічної практики, окреслила деталі розподілу балів. Після чого познайомила магістрантів з їхнім наставником і куратором, зав. кафедри фізики та методики її навчання, канд. пед. наук, доц. М. А. Слюсаренком.

img11

Микола Анатолійович у свою чергу уточнив вимоги до проходження практики й обов’язки, які покладаються на практикантів, наголосив на важливості виробничої практики для майбутніх магістрів. Молодь ставила запитання й уточнювала інформацію щодо деталей оформлення звітності.

img12

Варто наголосити, що Криворізький педагогічний піклується про безпеку своїх студентів і створює надійні умови для їхньої практики. Всі магістранти були ознайомлені з технікою безпеки й вже готові приступити до практичної діяльності.

Бажаємо кожному практиканту отримати корисний досвід для майбутньої професійної діяльності!

19660