30 червня 2022 року в Криворізькому педагогічному завершився проєкт «Мультитест? Будь the best!». Проєкт передбачав можливість безкоштовної підготовки випускників закладів загальної середньої освіти, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до Національного мультипредметного тесту в період з 1 по 30 червня 2022 року в очному режимі.

Проєкт реалізовано командою Благодійної організації «Благодійний фонд «Співдія» за підтримки Офісу Президента України, дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства молоді та спорту України. Завдяки цьому проєкту потенційні абітурієнти отримали можливість у стислі терміни закріпити та поглибити свої знання з математики, української мови та історії України.

До проєкту долучились 7 міст України: Вінниця, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Тернопіль та Хмельницький. Місцем проведення занять для дітей у Кривому Розі був обраний саме Криворізький педагогічний як осередок соціокультурного простору та центр інноваційної освітньої та наукової діяльності Придніпровського регіону.

«Наш університет обраний для участі у проєкті не випадково. Ми маємо унікальний досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами ще з 2014 року. У наших стінах існують усі умови для психосоціальної адаптації особистості й отримання якісної вищої освіти», - переконаний керівник молодіжного центру КДПУ, координатор проєкту Ілля Лисоконь. «Також важливо й надати підтримку випускникам шкіл у справі вибору майбутньої професії, яка впливатиме на їх подальше життя».

Бажаємо кожному абітурієнту успішного вступу для навчання за улюбленою спеціальністю!

19662