img5

Якісна професійна підготовка – це гарантії для здобувачів вищої освіти, що надає Криворізький педагогічний. Про це свідчить успіх наших випускників, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі на виявлення кращого досвіду дистанційного навчання «РодовідУчитель 2022».

img6

Днями відбулось нагородження переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного конкурсу «РодовідУчитель – 2022», який мав на меті виявлення та поширення кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти.

img10

Загалом було відібрано понад 300 вчителів із різних куточків України, серед яких лише 88 дійшли до фіналу. Суть конкурсу полягала в демонстрації своїх здобутків в організації дистанційного навчання. Оцінювали конкурсантів за вмінням використовувати міжпредметні зв’язки на своїх заняттях, за рівнем володіння хмарними сервісами, інформаційними ресурсами, інструментарієм дистанційного навчання, а також формами дистанційного контролю знань учнів.

img13

За результатами конкурсу було відзначено 20 переможців, які викладають 19 навчальних предметів. Двоє з них є випускниками КДПУ: перемогу в номінації «Всесвітня історія» отримала Яна Шиманчик, а в секції «Хімія» – Олексій Сіманько.

img14

«Я переніс додому майже всю препараторську. Я часто демонструю дітям досліди у прямому ефірі. Використовуємо різні цікаві ресурси: онлайн-лабораторії, хімічні симулятори. Отримані знання діти повинні використовувати в реальному житті», – ділиться Олексій Сіманько.

img18

Переможці конкурсу отримали персональні подяки від МОН України, дипломи, пам’ятні срібні знаки, подарункове видання Кобзаря, а також грошову премію у розмірі 20 тисяч гривень.

19743