img5

Отримання дипломів – це довгоочікувана мить у житті кожного студента. Днями на факультетах КДПУ відбулися вручення документів про здобуття повної вищої освіти. Прес-центр дізнавався подробиці.

img6

Випускники 2022 року – це талановита, завзята молодь, яка точно вміє долати всілякі труднощі.

img21

Освітній шлях цих фахівців був по-справжньому тернистий: від започаткування дистанційного навчання під час пандемії до сумлінного виконання завдань освітнього процесу в умовах воєнного стану.

img10

Хлопці та дівчата показали здатність адаптуватися до мінливості зовнішнього світу, швидко реагувати на зміни, й найголовніше – не втрачати свою продуктивність.

img13

Таким чином, вони набули безцінний досвід, що дозволив їм стати універсальними фахівцями, які користуються попитом на ринку праці.

img14

Багато теплих слів від науково-педагогічних працівників почули наші випускники, які в свою чергу огорнули їх найціннішим – словами вдячності.

Для переважної частини вже колишнього студентства ця зустріч стане останньою і вони впевнено вирушать сходами свого професійного життя.

img17

А для когось рідна альма-матер знову відчинить свої двері храму науки під час навчання в магістратурі.

Студентам-іноземцям, які обрали Криворізький педагогічний, днями також було вручено дипломи під час урочистого заходу.

img20

Поки випускники діляться цією щасливою миттю у своїх соціальних мережах,
Криворізький педагогічний вітає їх і бажає успіхів у професії, наснаги й Перемоги!
19774