Воєнний стан ставить перед закладами вищої освіти нові завдання, виконання яких може відкрити перед всіма охочими нові перспективи. 15 вересня 2022 року студенти, які навчаються в КДПУ, дізналися про можливість здобути додаткову освіту, що дозволить молодим фахівцям отримати широкі можливості кар'єрного зростання.

Криворізький педагогічний перебуває на стадії підписання договору про співпрацю з Харківським національним університетом повітряних сил імені Івана Кожедуба щодо паралельного дистанційного навчання наших студентів на факультеті підготовки офіцерів запасу за контрактом. Це надасть молоді додаткові можливості для побудови успішної кар’єри.

Під час онлайн-конференції присутні зустрілися з викладачем факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом, підполковником М. Г. Сапогою, який розповів про можливість для студентів і студенток ІІІ-V курсів вступити на навчання задля здобуття військово-облікової спеціальності «Бойове застосування радіотехнічних підрозділів». «Радіотехнічні підрозділи – це окремий вид військ повітряних сил. Навчання триває два роки й завершується навчальним збором, термін якого становить один місяць, з подальшим присвоєнням первинного військового звання молодшого лейтенанта запасу. Вартість навчання – 22 600 гривень», – повідомив Микола Григорович.

«Отримання звання офіцера запасу передбачає відсутність призову на строкову військову службу. Офіцери запасу мають змогу служити на умовах контракту на посадах офіцерського складу ЗСУ й у Міністерстві внутрішніх справ. Наявність військового квитка надає можливість працювати в органах державної влади й управління та вибудувати більш успішну кар’єру на цивільних спеціальностях. А для майбутніх освітян – це й можливість викладати не тільки власний предмет, а й дисципліну “Захист Вітчизни”», – підкреслила перший проректор КДПУ, доц. О. А. Остроушко.

Щоб отримати всі необхідні документи для вступу, потрібно надіслати за номером 099 304 15 80 свою електронну адресу й прізвище, ім'я та по батькові (з поміткою «КДПУ»). За довідками можна звернутися телефонами 050 624 08 44 й 099 304 15 80.

20082