img5

Академічна мобільність – це чудова можливість для здобувачів всебічно опанувати певний освітній компонент. Таку можливість надає й Криворізький педагогічний.

img9

Днями викладачі й здобувачі третього освітнього рівня кафедри педагогіки КДПУ доєдналися до лекції доктора наук, професорки, академіка НАПН України – Світлани Олександрівни Сисоєвої. Онлайн-захід відбувався на базі Харківського національного педагогічного університету.

img13

«Дуже приємно було бути слухачем такої визначної вченої в галузі педагогіки. Слід відзначити легкість подачі матеріалу, доступність, глибоку обізнаність; доброзичливість, чуйність, уважність та зосередженість Світлани Олександрівни», – поділилася враженнями аспірантка ІІ року навчання М. Яхнич.

img16

Присутні мали змогу прослухати доповідь на тему «Освітологія як галузь міждисциплінарного наукового знання. Складові освітньої підготовки». Було розглянуто освіту як складний соціокультурний феномен та об’єкт наукового дослідження, процес розширення педагогіки субдисциплінами.

img17

Присутні поглибили свої знання про міждисциплінарні науки, м’який та жорсткий типи міждисциплінарності. Наприкінці лекції розпочалась справжня наукова дискусія. Учасники заходу активно ставили запитання, обмінювались думками щодо процесів модернізації освіти.

20578