Науково-педагогічні працівники кафедри історії КДПУ вже не перший рік долучаються до журі олімпіад і конкурсів різних рівнів. Днями участь у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та права взяла завідувач кафедри, доцент, кандидат історичних наук Н. А. Печеніна.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 н. р.» обласна олімпіада з історії відбулася 19 січня 2023 року. З безпекових міркувань для учнівських команд було визначено дистанційний формат участі, а члени журі здійснювали перевірку робіт очно, зібравшись на базі комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.

«20 січня члени журі в режимі онлайн перевіряли роботи учасників олімпіади, які вони виконали дистанційно, з використанням власних гаджетів. Завдання першого й другого рівня оцінювалися автоматично, засобами електронної системи. Завдання третього рівня потребувало творчого підходу: його виконання передбачало надання відкритих розгорнутих відповідей. Тому це завдання перевіряли вже ми, члени журі, за допомогою платформи Google Classroom», – розповіла прес-центру Н. А. Печеніна, яка брала участь в оцінюванні завдань восьмикласників – учасників олімпіади.

Така співпраця викладачів нашого університету з освітянами міста, області та всієї України сприяє професійній орієнтації учнівської молоді, заохочує школярів до поглибленого вивчення предметів, які дійсно цікавлять майбутніх вступників. Криворізький педагогічний завжди відкритий до нових пропозицій щодо співпраці з закладами освіти, а наші викладачі готові надати всебічну науково-методичну підтримку з найширшого спектра дисциплін.