день універ папки

24 січня 2018 року відбувся освітньо-культурний захід під назвою «День педагогічного університету», що проходив на базі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 « Гімназія – ліцей академічного спрямування» (КНВК «ГЛАС»).

день унів ректор

Дружні стіни ліцею зі справжньою теплотою зустріли кращих викладачів педагогічного університету, які впродовж дня втілювали різноманітні форми роботи з ліцеїстами. Одинадцятикласники мали змогу відчути себе студентами, побувавши на першій у своєму житті університетській лекції на тему «Ідея університету», що була прочитана ректором КДПУ, професором Я.В. Шрамком, який змістовно та інформативно розповів про історію створення університетів, їхню функцію та місію у суспільстві. Як казав Аристотель, «всі люди від природи прагнуть знання» і університет задовольняє це одвічне прагнення, – зазначив наприкінці свого виступу Ярослав Владиславович. 

день універ урок іст

Педагогічний університет постійно співпрацює з КНВК «ГЛАС», втілюючи сучасний підхід до безперервної ланки освіти. І сьогоднішня подія є яскравим тому свідченням – наголосила в інтерв’ю прес-центру університету директор гімназії, кандидат педагогічних наук Погрібна Неля Сергіївна: «На сьогоднішній день цей захід є дуже актуальним. Позиція зближення вищої та загальноосвітньої школи є важливою тому, що необхідно адаптувати сучасного школяра до умов університету. Інтеграція високої науки зі середньою освітою сприяє професійному вибору учнів. Завдяки цьому середня освіта має можливість перейти на цілковито новий рівень освітньої культури». 

день пед унів урок фізика

Розклад занять для учнів 11-х класів містив як уже добре знайомі шкільні предмети: фізика (проф. каф. фізики та методики її навчання Р.М.Балабай), математика (зав. каф. математики та методики її викладання, проф. В.В.Корольський), історія (доц. каф. всесвітньої історії В.О.Яшин), географія (зав. каф. фізичної географії, краєзнавства та туризму, доц. В.Л.Казаков), інформатика (зав. каф. інформатики та прикладної математики, проф. В.М.Соловйов), українська мова (доц. каф. української мови Н.М.Малюга), українська література (доц. каф. української та світової літератур І.М.Онікієнко), хімія (ас. каф. хімії та методики її викладання П.П.Нечипуренко), так і ті, з якими школярі мали змогу ознайомитися вперше: філософія (доц. каф. філософії А.І.Абдула) і психологія (доц. каф. практичної психології Д.М.Туркова). 

день універ викладачі

Проте кожен урок був цікавий та незвичний для школярів. Після уроків учні ще довго не відпускали наших викладачів. На перерві вони ставили питання, цікавились та ділилися своїми враженнями:

- Я познайомилась зі способом викладання матеріалу в університеті, це було дуже цікаво. Також я дізналась про нові методи вирішення завдань. Іваницька Єлизавета

- Для мене цей захід – це можливість отримати багато знань. Усі заняття були вражаючими, але найбільше сподобався урок філософії. Мені було дуже цікаво, я хочу і надалі вивчати та поглиблювати знання з цього предмету. Сафоненко Яна

- Мені сподобалось. Було дуже інформативно. Усі викладачі були привітними та доступно пояснювали матеріал. Задорожний Максим

день пед унів урок філософія

«День педагогічного університету» перевершив усі очікування і учнів, і викладачів. Позитивні емоції, цікавий досвід, вражаючі досліди, зруйновані міфи – усе це ввібрали  по максимуму ліцеїсти від занять. І на згадку про нашу зустріч учні отримали брендові подарунки від університету.

Більше фото у Галереї


 

3824
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31