табір аудиторія

У Криворізькому педагогічному відбуваються зустрічі студентів, майбутніх практикантів, з керівництвом таборів. Такі попередні заходи є дуже корисними, оскільки студенти заздалегідь можуть обрати місце практики. 12 лютого 2018 пройшла одна з таких зустрічей, на якій студенти ІІІ курсу мали змогу познайомитись з адміністрацію ДОТ «Парус» і ДОТ «Буревісник»: директорами дитячих таборів «Буревісник» – Євдокимовою Тамарою Василівною (1-2 зміна), Миргородською Анжеліною Борисівною (3-4 зміна)  та «Парус» – Рогалєм Андрієм Мироновичем (1-2 зміна), Добровольською Ольгою В'ячеславівною (3-4 зміна), а також з заступником голови комісії молодіжної політики культурно-масової та спортивної роботи профкома ПАТ «АрселорМіталл Кривий Ріг» Петригою Ларисою Леонідівною. 

табір директор

«Ми продовжуємо філософію табору, що дитина є номером один, тому безпека, комфорт і розвиток понад усе. Цього року змінилось керівництво, раніше у нас був один директор, який заїжджав на всі зміни, а зараз у нас буде по два директори в «Парусі» і «Буревіснику». Крім того, ми працюємо над сайтом, оскільки в минулому році, як показала практика, він користувався величезним попитом у дітей та батьків. Наша мета об’єднати табори під час школи вожатської майстерності, а спільні заняття для таборів стануть у нагоді. Саме тому кандидати, які хочуть працювати та робити відпочинок дітей незабутнім і цікавим, повинні бути творчими, яскравими та позитивними людьми», – наголосила Лариса Леонідівна.

Адміністрація дитячих здравниць створила теплу та доброзичливу атмосферу навколо себе. Директори ДОТ розповіли про особливості та специфіку роботи у таборах, проінформували стосовно вимог, які висуваються перед майбутніми працівниками та ознайомили з цьогорічними особливостями.

Також слід зазначити, що з 1 березня 2018 року до середини травня стартує «Школа вожатих». Це унікальна можливість безкоштовно вчитися та самовдосконалюватися. Відбуватимуться заняття двічі на тиждень, де кожен зможе пізнати майстерність вожатого, знаходити спільну мову з дітьми, навчитися або вдосконалити  свої хореографічні здібності та багато іншого. Найкращі та найактивніші учні отримають сертифікат про закінчення школи вожатих та приємний подарунок у вигляді 10% до заробітної плати.

Табірна зміна залишається незмінною – 18 календарних днів, але побувавши хоча б один раз на узбережжі Чорного або Азовського моря, більше не захочеться покидати ці простори ніколи. Робота у літніх таборах зараховується як педагогічна практика.

Керівництво таборів наголосило, що шукають креативних, ініціативних студентів, які готові працювати в команді. Аби спробувати власні сили, студентам необхідно заповнити резюме та відправити на електрону адресу омріяного табору. Після цього, пройти співбесіду у зазначені дні на офіційному сайті здравниць: http://parus.kr.ua/ та http://burevestnik.kr.ua/

Після приємної розмови з гостями, студенти педагогічного ставили свої запитання та ділилися враженнями один з одним. Кожен із присутніх гідний стати працівником табору, але відбір пройдуть найкращі.

Бажаємо натхнення та успіху!


 

3998
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28