біологія зно 1

Криворізький педагогічний університет продовжує серію тестування для учнів випускних класів. 17 лютого 2018 року пройшов черговий моніторинговий зріз з біології. Взяло участь у цьому заході понад 70 навчальних закладів, серед яких учні не тільки з Кривого Рогу, а й прилеглих районів: П’ятихаток, Софіївки, Інгульця, Широкого, Тернів, Апостолова тощо. Загальна кількість зареєстрованих учнів сягає понад 300 осіб.

Відповідальними за проведення моніторингового тестування були викладачі кафедри зоології та методики навчання біології, кафедри ботаніки та екології: Брошко Євгеній Олегович, Поздній Євгеній Валентинович, Коцюруба Валерій Віталійович. До проведення моніторингу також долучилися студенти природничого факультету.

біологія зно 3

«У тестах рівномірно охоплена вся шкільна програма за всіма її розділами: біологія рослин, біологія тварин, біологія людини та загальна біологія. Моніторингова робота налічує 48 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Така структура повністю відповідає вимогам зовнішнього незалежного оцінювання. Питання складені таким чином, щоб абітурієнт показав не тільки свій рівень знань, а й уміння користуватися інформацією», – наголосив Валерій Віталійович.

Перед початком тестування учні прослухали інструктаж стосовно моніторингової роботи та зазначили свої дані задля їх обробки. Загальний час відведений на розв’язання завдань сягав 120 хвилин. Максимальна кількість правильних відповідей, на які може відповісти  учень під час виконання моніторингу, становить 80 тестових балів. Приблизний поріг для складання тренувального тестування з біології складає 25 тестових балів.

біологія зно 2

Варто зазначити, списки моніторингового тестування є анонімними і шифруються за номером мобільного телефона учасника. Бали отриманні за написання моніторингу, як і на справжньому ЗНО, переводяться у 200-бальну систему. Результати проходження тренувального тестування будуть оброблені та опубліковані в РDF-форматі на сайті педагогічного.

Необхідно пам’ятати, що лише методом спроб та помилок можна досягти своєї мети. Як казав Олександр Македонський: «Немає нічого неможливого для того, хто буде намагатися».

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів на наступні моніторингові тести з основних предметів ЗНО-2018, що відбудуться на базі КДПУ!

Бажаємо успіхів!

Популярне