тест

14 квітня 2018 року на базі Криворізького педагогічного університету відбулося заключне моніторингове тестування із циклу підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Цього разу учні випускних класів складали тест із фізики.

Реєстрація на пробний моніторинг, як і на інші предмети, проходила за допомогою google форми. Охочих перевірити власні сили з точної науки виявилось понад 100 осіб. Також педагогічний залюбки реєстрував учнів, які з’явились у день написання тесту.

«Моніторингове тестування з фізики проходить за аналогом до зовнішнього незалежного оцінювання. Ми охопили всі теми, які були запропоновані Міністерством освіти і науки України для справжнього ЗНО. Орієнтувались здебільшого на моніторинги минулих років, які були розроблені нашою кафедрою», – наголошує доцент кафедри фізики та методики її навчання Мальченко Світлана Леонідівна.

30727143 451274398620175 4149469008195747840 n

Учням-старшокласникам було запропоновано моніторинговий білет, який складався з 34 тестових завдань. Серед яких – 20 завдань, які спрямовані на обрання однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих, 4 завдання на відповідність та 10 завдань, які потребують власного розв’язання.

Після проходження тестування, учням було роздано два додаткових бланка. Серед яких – перший з правильними відповідями до тесту, а другий становить таблицю переводу отриманих тестових балів у 200-бальну шкалу. Максимальну кількість балів, яку може отримати абітурієнт за проходження тесту, дорівнює 56. Поріг складання моніторингу визначався за порогом минулорічного зовнішнього незалежного оцінювання,  і становив 9 правильних відповідей. Також абітурієнт може ознайомитись зі своєю успішністю написання тесту, знайшовши себе у рейтингову списку за номером мобільного телефону. Результати тестування будуть оприлюдненні 18 квітня 2018 року на сайті педагогічного.

30710784 451276458619969 218588576663732224 n

Приємною новиною для майбутніх абітурієнтів, які збираються вступати на спеціальності природничо-математичного циклу до Криворізького педагогічного університету, стала інформація про отримання додаткових 20 балів при вступ.

Таку можливість мають переможці з предметних олімпіад, зареєструватися на які можна через сайт університету. Учні, які займуть призові місця, отримають привілеї під час вступної компанія.

Під час проведення моніторингових тестувань, випускники показали високі результати з різних дисциплін. Сподіваємось, що досвід отриманий на пробному ЗНО в педагогічному, ви успішно втілите на основному незалежному тестуванні.

Бажаємо всім вам успіху!