завершення курсів

Криворізький педагогічний університет протягом цілого навчального року сприяв підготовці майбутніх абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Пройшовши нелегкий шлях до максимального оволодіння знаннями, учні випускних класів отримали сертифікати з підготовчих курсів.

завершення курсів

Понад 5 основних дисциплін, 150 годинних курсів, місяці підготовки успішно пройшли старшокласники нашого міста. Величезну роботу зробили викладачі педагогічного, допомагаючи опановувати шкільний матеріал. На курсах підготовки діти навчились узагальнювати та систематизувати отриману інформацію, аналізувати різноманітні данні, переносити теоретичні знання на практику. Також мали змогу відчути себе справжніми студентами, відвідуючи  лекційні та практичні заняття.

«Взагалі я вважаю, що підготовчі курси є необхідними для абітурієнтів. Вони надають змогу за короткий термін повторити весь матеріал, вивчений у школі, і підготуватися до написання тесту. Я думаю, що результативність курсів кожен зможе побачити безпосередньо під час справжнього зовнішнього незалежного оцінювання», – наголосив слухач курсів, старшокласник Дмитро М’яч.

завершення курсів

Наприкінці навчального року слухачі курсів складали підсумкове тестування, яке допомогло показати кінцевий рівень знань абітурієнта. Тест складався з тих розділів, які передбачені програмою зовнішнього незалежного оцінювання. Результати контрольної роботи внесені до сертифікату, що зазначає середній бал з кожної дисципліни.

Як казав Леонардо да Вінчі: «Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи». Наші викладачі зробили все можливе, посіявши маленьке зернятко знань у розумних головах абітурієнтів. Криворізький педагогічний сподівається, що майбутні студенти продемонструють гідний результат на зовнішньому незалежному оцінюванні, і будуть помножувати свої знання у подальшому житті.

Довідково. У центрі доуніверситетської та післядипломної освіти заняття 8-ми місячних підготовчих курсів тривали з жовтня 2017 р. по травень 2018 р.; 5-ти місячних – із січня 2018 р. по травень 2018 р.; 2-місячних інтенсивних курсів – із квітня 2018 р. по травень 2018 р. Старшокласники вивчали українську мову, українську літературу, математику, фізику, англійську мову, біологію, географію, історію України. У травні слухачі підготовчих курсів традиційно написали підсумкові контрольні роботи.

З приводу роботи підготовчих курсів наступного року можна звертатися за телефоном 098-27-83-249 або адресою м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б. 26, каб. 3.