110918 library 1

У бібліотеці КДПУ завершується запис першокурсників і видача комплектів підручників згідно з навчальними планами на рік. Студенти не тільки отримують свою першу навчальну літературу, а й знайомляться з можливостями електронного навчального середовища MOODLE (СУЕНК КДПУ).

110918 library 7

Зав. відділу обслуговування О. М. Грамм детально пояснює правила користування бібліотекою, розповідає про комплекти підручників, які отримують першокурсники. Студенти дізнаються про розташування абонементів і читальних зал, забезпеченість навчальних дисциплін і терміни повернення літератури. Кожен читач реєструється у бібліотеці, отримуючи власний електронний формуляр.

110918 library 6

Методист навчально-методичного відділу К. В. Польгун знайомить першокурсників із можливостями системи управління електронними навчальними курсами на платформі MOODLE. Студенти отримують персональні відомості для входу до особистого акаунту й адреси своїх корпоративних електронних пошт.

110918 library 2

Студентка факультету української філології Поліна Гармашева (гр. УАФ-18) поділилася з прес-центром першими враженнями: «Для самостійної роботи з опанування багатьох дисциплін потрібна література, яку важко, а іноді й неможливо знайти онлайн. Тому сервіси університетської бібліотеки стають неоціненною підтримкою для кожного охочого до знань студента».

На 11 вересня 2018 року до читачів бібліотеки КДПУ приєдналися вже понад 500 першокурсників. Чекаємо на нових і досвідчених користувачів бібліотечних послуг!

5513
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок