zao4ne

17 жовтня 2018 р. в актовій залі головного корпусу КДПУ відбулись організаційні збори студентів І курсу заочної форми навчання всіх спеціальностей.

Завідувач навчально-методичного відділу, доц. С. Л. Мальченко привітала першокурсників з початком занять і повідомила основні відомості щодо організації навчального процесу. Студенти дізналися про структуру трьох сесій академічної каденції, форми організації занять та форми звітності, отримали детальну інформацію про розташування деканатів і місця розміщення графіків навчального процесу.

org.zbory171018 1

С. Л. Мальченко запросила присутніх до активної співпраці з деканатами й інспекторами факультетів, повідомила деталі організації складання заліків та іспитів, наголосила на особливостях накопичувальної системи балів. Відтак розповіла про забезпеченість навчальних корпусів Криворізького педагогічного Wi-Fi-зв’язком і познайомила з електронними ресурсами університету, зокрема із системою управління електронними навчальними курсами MOODLE, повідомила про можливості користування корпоративною електронною поштою КДПУ.

org.zbory171018 11

Зав. відділу обслуговування бібліотеки О. М. Грамм запросила першокурсників отримати комплекти літератури на навчальний рік, повідомила графік запису до бібліотеки, розповіла про особливості реєстрації електронних формулярів.

Студентка І курсу заочного відділення факультету дошкільної і технологічної освіти О. В. Стоєва розповідає: «Я працюю вихователем. Вирішила вступити до Криворізького педагогічного, щоб підвищити свою кваліфікацію, дізнатися про нові методики у царині дошкільної освіти. Сподіваюсь на плідне й цікаве навчання в університеті!».

Вітаємо першокурсників з першим днем навчання і бажаємо успіхів!