vruchennya

11 січня 2019 року відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення дипломів магістрам денної і заочної форми навчання фізико-математичного й природничого факультетів.

vruchennya110119 8

Декани факультетів, к. п. н., доц. О. В. Віхрова й к. б. н., доц. Е. О. Євтушенко звернулися до випускників зі словами побажань нових досягнень на міцному фундаменті здобутих в університеті знань, привітали їх з успішним здобуттям вищої освіти.

vruchennya110119 41

Після урочистого оголошення наказів про присвоєння здобувачам кваліфікації магістрів освіти, випускники отримали дипломи з відзнакою й дипломи встановленого зразка з рук ректора КДПУ, проф. Я. В. Шрамка.

vruchennya110119 84

«Сьогоднішня подія є важливою сходинкою на вашому шляху до вершин професійної майстерності, звернувся до випускників ректор. – Сьогодні ви набуваєте нового статусу – колег ваших викладачів. Це радісна, урочиста, але й трохи сумна подія переходу на новий щабель вашого особистого становлення. Пам’ятайте – ваш університет, ваші викладачі завжди поруч, і готові й надалі сприяти вашому професійному вдосконаленню».

vruchennya110119 100

З теплими словами вдячності до своїх факультетів, викладачів і колег звернулися випускники; куратори академічних груп поділилися спогадами зі студентського життя своїх вихованців і побажали їм щасливої долі.

vruchennya110119 107

Після закінчення офіційної частини події дружні факультетські родини взяли участь у фотосесії – на згадку про урочисте завершення важливого етапу життя вчорашніх студентів Криворізького педагогічного.

vruchennya110119 6

Нагадаємо, що незабаром відбудеться вручення дипломів магістрам денної і заочної форми навчання на факультеті географії, туризму та історії, факультеті дошкільної і технологічної освіти й факультеті мистецтв (15.01.19), а також на факультеті української філології, на психолого-педагогічному факультеті й на факультеті іноземних мов (16.01.19).

6628
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок