registration 17

З 5 лютого до 25 березня 2019 року на базі Криворізького педагогічного діє пункт реєстрації ЗНО-2019. Майбутні абітурієнти мають можливість, за бажанням, звернутися по допомогу до спеціалістів нашого університету.

registration 110

«Роботу пункту приймальної комісії КДПУ зорієнтовано на допомогу з питань формування комплекту реєстраційних документів майбутнього учасника ЗНО. До пункту звертаються переважно випускники минулих років; допомога також надається й випускникам 2019 року», – розповідає провідний фахівець I категорії приймальної комісії Олена Володимирівна Кулаковська.

registration 38

Наразі, з 11 по 13 лютого, відбулися реєстрації учнів Криворізької центрально-міської гімназії та Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16, яких ознайомили з основними вимогами щодо оформлення документів. Випускники отримали відповіді на питання, які виникли під час реєстрації.

registration 57

«Я вважаю, що це гарна ідея створити такі пункти реєстрації ЗНО, адже кожен має чудову нагоду отримати допомогу від кваліфікованого спеціаліста. Цей процес не страшний, особливо, коли поруч є людина, яка не дозволить тобі щось переплутати. Також, мені подобається те, що ми отримали можливість зареєструватися одразу всім класом, адже це для нас відповідальний момент, який запам’ятається», – поділилась учениця 11-Б класу КНТЛ Юлія Ситник.

registration 55

Наприкінці реєстрації О. В. Кулаковська нагадала майбутнім випускникам про можливість проходження безкоштовного моніторингового тестування на базі Криворізького педагогічного, формат якого є наближеним до ЗНО, та перевірити свої знання. Результати цих випробувань буде подано як за 200-бальною, так і за 12-бальною шкалою.

Криворізький педагогічний запрошує майбутніх абітурієнтів до нашого закладу вищої освіти
та бажає успіхів під час вступної кампанії!