kazakova3

На початку листопада 2018 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 62 відбувся міський тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2019», в якому взяли участь шістнадцять претендентів на перемогу. Випускниця географічного факультету Криворізького державного педагогічного університету Мар'яна Ігорівна Казакова виявилася найкращою серед криворізьких учителів географії.

Соціальний педагог, учитель географії та економіки загальноосвітньої школи I-III ступенів № 26 пані Мар'яна стала наймолодшою учасницею обласного етапу конкурсу. Вона посіла почесне 3-тє місце в номінації «Географія».

kazakova

Мар'яна Ігорівна є автором методичних розробок навчально-виховних екскурсій по нашому місту «Цікава географія Криворіжжя». «Я мрію об'їхати всю Україну й дізнатися нове про кожен її куточок. Адже моїм педагогічним кредо є гасло «Гарний лише той учитель, у якому ще не вмер учень», – каже М. І. Казакова.

Не залишається наша випускниця й осторонь наукових розвідок. Її науково-методичною темою є «Реалізація краєзнавчого принципу шляхом використання екскурсій під час навчально-виховного процесу з метою активізації пізнавальної діяльності учнів».

kazakova2 2

Декан факультету географії, туризму та історії, кандидат географічних наук, доцент С. В. Ярков розповідає: «Мар'яна запам’яталася на факультеті як непересічна особистість, креативна, активна студентка, яка завжди долучалася до самодіяльності, а ще – мала великий хист до навчання, яке давалося їй надзвичайно легко. Тож ця перемога не стала несподіванкою для нашого колективу, адже ми завжди вітаємо й заохочуємо ініціативи наших вихованців».

Університет пишається своїми випускниками
і зичить їм подальших успіхів у професійному зростанні!