forum150519 6

15 травня 2019 року на базі Криворізької гімназії № 127 в рамках міського фестивалю «Інтелектуали Криворіжжя-2019» відбувся конкурс-захист творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум-2019». До цієї події, окрім представників громадськості, у якості членів журі та організаторів наукових локацій долучилися й викладачі Криворізького педагогічного.

forum150519 15

У заході взяли участь учні 8-11 класів закладів освіти міста, які приєдналися до роботи наукових локацій та захищали власні творчо-пошукові роботи в секціях:

forum150519 17

На конкурсі були представлені цікаві учнівські проекти, які торкалися різних аспектів майже всіх сфер життя людини та суспільного виробництва, з урахуванням особливостей Криворіжжя. Викладачі факультетів, які також брали участь у фестивалі, представили сучасні й актуальні напрямки підготовки молоді, що здійснює Криворізький державний педагогічний університет.

forum150519 2

Представники КДПУ демонстрували фізичні й хімічні досліди, астрономічне обладнання й новинки робототехніки, презентуючи в цікавому форматі спеціальності нашого університету.

forum150519 18

Кожен учень мав можливість поставити питання викладачам щодо вибору майбутньої професії та відчути себе справжнім дослідником.

Криворізький педагогічний дякує талановитій молоді міста за цікаве спілкування та запрошує на навчання!

Переможці конкурсу-захисту творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум-2019»