edcamp 2

17 травня 2019 року представники Криворізького педагогічного взяли участь у міні-EdCampKryvyiRih-2019 – (не)конференції для шкільних педагогів у новому форматі дискусійного заходу для професійного зростання творчих освітян.

Захід відбувся на базі КЗШ І-ІІІ ступеня № 114. «Школа радості для дитини – школа творчості для вчительства», «Будуючи спільноту відповідального вчительства, будуємо нову українську школу» - такими були гасла (не)конференції.

edcamp 19

Кандидат географічних наук, завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, доц. В. Л. Казаков запросив учасників міні-EdCamp Kryvyi Rih-2019 до участі в майстер-класі «Як любити рідне місто та навчитись перетворювати знання на гроші». Під час майстер-класу всі охочі дізналися чимало корисних «лайфхаків»: як зробити своє життя цікавим, як реалізувати власні проекти, зокрема з питань промислового або зеленого туризму, як стати невтомним екскурсоводом і перетворити улюблену справу на престижну професію.

edcamp 11

Лекція-демонстрація «Робототехніка як сучасний цифровий напрямок розвитку творчості» від кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інформатики та прикладної математики Н. А. Хараджян зібрала всіх небайдужих до здобутків сучасної науки й техніки. «Тема лекції є вельми актуальної для нової української школи: розвиток інформаційних технологій зумовив зміни всіх елементів методичної системи навчання. Під час заходу йшлося про можливості використання робототехніки для творчого розвитку як учнів, так і вчителів», - підкреслила Наталя Анатоліївна. Присутні переконалися: робототехніка, як комплексний інструмент, є справжньою скарбницею умінь і навичок для сучасного освітянина.

Викладачі Криворізького педагогічного завжди активно долучаються до науково-методичної підтримки освітян міста. Дякуємо організаторам події за запрошення на цікавий і корисний захід!

7851
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30