moodle19 1

Надання якісних освітніх послуг – головний пріоритет Криворізького державного педагогічного університету. З цією метою на базі вишу було створено електронне середовище, основною функцією якого є підвищення результативності освітньої діяльності студентів завдяки використанню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Систему управління електронними навчальними курсами розміщено на платформі Moodle (Modular Object Oriented Distance Learning Environment) – програмному комплексі для організації електронного супроводу навчання в мережі Internet.

moodle19 1

Основними завданнями створення електронного освітнього середовища КДПУ є:
  • застосування інформаційно-комунікаційних технологій для здійснення електронного супроводу навчання здобувачів вищої освіти всіх рівнів;
  • осучаснення методів і засобів навчання, урізноманітнення форм і способів подання навчальної інформації;
  • створення й розвиток електронної системи обліку успішності студентів;
  • здійснення контролю якості електронних освітніх ресурсів;
  • розроблення системи оцінювання рівня впровадження технологій електронного навчання в освітній процес;
  • організація системотехнічного забезпечення процесу створення електронного освітнього середовища Криворізького педагогічного.

moodle19 1

Методист навчального відділу, відповідальна за СУЕНК у КДПУ, к. п. н., асистент кафедри математики та методики її навчання К. В. Польгун зазначила: «Магістральними напрямами роботи на 2019-2020 н. р. є упровадження в роботу електронної звітності про педагогічну практику, удосконалення досвіду складання іспиту з англійської мови для першокурсників спеціальностей усіх факультетів (крім студентів, які фахово вивчають іноземні мови), імплементація в діяльність курсів підвищення кваліфікації вчителів підсумкового оцінювання шляхом електронного тестування, залучення студентів заочної форми навчання до використання електронних навчальних курсів (ЕНК). Продовжуємо також працювати з професорсько-викладацьким складом – вони розробляють навчально-методичні матеріали й наповнюють ними ЕНК».

Криворізький педагогічний бажає здобувачам вищої освіти
успішного оволодіння можливостями електронного навчання!