moodle1

Кількість активних користувачів системи управління електронними навчальними курсами КДПУ зростає кожного дня. Здобувачі вищої освіти й професорсько-викладацький склад оцінили переваги роботи в електронному середовищі, покликаному максимально оптимізувати освітню діяльність відповідно до сучасних умов і викликів.

moodle3

Адміністратор системи управління електронними навчальними курсами, методист навчально-методичного відділу, асистент кафедри математики та методики її навчання, к. п. н. К. В. Польгун проводить роботу з інформування студентів перших курсів про можливості СУЕНК.

moodle2

Нові користувачі отримують персональні акаунти й загальні інструкції щодо роботи з ресурсами системи, дізнаються про тонкощі навчання в електронному освітньому середовищі, вивчають алгоритми дій на сайті під час користування системою.

moodle4

«Для всіх здобувачів вищої освіти, які навчаються на І та ІІ курсах, створено електронні поштові скриньки в домені kdpu.edu.ua та здійснено реєстрацію в СУЕНК, – розповідає К. В. Польгун. – Адресу корпоративної електронної пошти та пароль доступу до неї, а також логін і пароль доступу до СУЕНК студенти першого та другого курсів отримують під час організованої зустрічі з адміністратором СУЕНК або в деканаті. Слід відповідально ставитися до свого логіну і паролю, обов’язково записувати ці відомості та зберігати їх у надійному місці. Це «ключі» до Ваших особистих даних і Вашої діяльності в Університеті».

Бажаємо новим і досвідченим користувачам плідної та цікавої роботи
з ресурсами електронного освітнього середовища!
8550
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31