voloshyn 1

12 жовтня 2019 року відбулася зустріч із юристом та координатором проекту з розвитку розслідувальної журналістики Олександром Волошиним, на якій були присутні студенти спеціальності «Соціології масових комунікацій, журналістики та реклами».

Відкриту лекцію «Вступ до викривальної журналістики» відвідали й члени громадської організації «Основи свідомості» та місцеві журналісти. Майбутні соціомедійники взяли активну участь в обговоренні.

voloshyn 2

Наші студенти зазначили, що ця тема для них є новою, а тому цікавою. «Для мене ця лекція була дуже корисною, адже багато інформації, яку ми почули, немає в Інтернеті. Також я зробила висновки, що розслідування – це дуже важка та кропітка праця, адже потребує не тільки журналістських навичок, але й юридичної підготовки», – поділилася своїми міркуваннями студентка КДПУ Аліна Дуднік.

voloshyn 3

Хоча на лекції увагу було зосереджено переважно на розслідувальній журналістиці, Олександр розповідав і про те, як вберегти себе й своє майно від шахраїв, а також в яких офіційних інтернет-джерелах можна знайти відомості про право на власність, майнові права та інші необхідні дані для самозахисту. Як зазначив юрист, це інформування корисне не тільки для журналістів, але й для всіх людей, адже у наш час стати «жертвою» без знання юридичних аспектів дуже легко.

Дякуємо спікеру за цікаве, корисне й інформативне спілкування!