excursion181019 1

18 жовтня 2019 року майбутні соціожурналісти відвідали редакцію «Домашньої газети». Студенти-першокурсники дізналися про особливості виготовлення та розповсюдження газет, познайомилися з тонкощами газетярської роботи. Справжні акули пера розповіли про свій шлях у медіа-сфері, поділилися таємницями професійної майстерності.

Екскурсія розпочалася біля міської типографії, де в минулому друкувалася велика кількість примірників газет. Студентів радо зустріли досвідчені журналісти «Домашньої газети» – Микола Крамаренко, Віктор Коваленко, Стас Лебединський.

excursion181019 2

Пан Микола поділився з майбутніми колегами власним досвідом і життєвими ситуаціями, які виникали під час роботи. Висококласний професіонал розповів про обов’язки кореспондента газети та дав практичні поради: «Журналіст повинен завжди бути першим. Головна якість медійника – це небайдужість. Не має значення, про що ви пишете: про театральну виставу чи про будівництво спортивного майданчика».

excursion181019 3

Розмову підтримав головний редактор «Домашньої газети» Віктор Коваленко, який наголосив: «Читайте! Для вас зараз головне – це накопичити необхідний для роботи багаж знань. Без цього неможливо стати справжнім журналістом!».

excursion181019 4

Під час спілкування фотограф Стас Лебединський зробив серію цікавих світлин, які передали настрій та атмосферу екскурсії.

excursion181019 5

Екскурсія нікого не залишила байдужим. Студентка групи СМК-19 Єлизавета Курінна поділилася враженнями: «Сьогодні нам пощастило відвідати редакцію «Домашньої газети» та поспілкуватися з її журналістами. Микола Крамаренко розповів про історію заснування періодичного видання та пригадав цікаві моменти журналістської практики. Віктор Коваленко поділився з нами, своїми майбутніми колегами, таємницями, які нам неодмінно допоможуть стати справжніми професіоналами!».

excursion181019 6

Дякуємо журналістам «Домашньої газети» за цікаву та змістовну екскурсію!
Майбутнім соціомедійникам є в кого вчитися!
8915
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок